Serasi OpenAI
Alternatif Tanpa Sensor API Token Claude
Dapatkan LLM tanpa sensor melalui API serasi openai kami dengan tetingkap konteks 100,000 token untuk penjanaan teks tanpa had.
- Tiada penolakan kandungan untuk penggunaan dewasa yang sah
- Penamat /v1/chat/completions standard
- Tiada yuran langganan bulanan
Uji dengan satu permintaan
curl https://api.claudetokenapi.com/v1/chat/completions \
-H "Authorization: Bearer $API_KEY" \
-H "Content-Type: application/json" \
-d '{
"model": "uncensored",
"messages": [{"role": "user", "content": "Parse the logs and list all 500 errors from last hour"}]
}'from openai import OpenAI
client = OpenAI(base_url="https://api.claudetokenapi.com/v1", api_key="YOUR_KEY")
resp = client.chat.completions.create(
model="uncensored",
messages=[{"role": "user", "content": "Summarise this thread without softening it."}],
)
print(resp.choices[0].message.content)import OpenAI from "openai";
const client = new OpenAI({ baseURL: "https://api.claudetokenapi.com/v1", apiKey: process.env.API_KEY });
const resp = await client.chat.completions.create({
model: "uncensored",
messages: [{ role: "user", content: "Draft a villain monologue for my game." }],
});
console.log(resp.choices[0].message.content);- per 1M token input$0.15
- Token output / 1 juta$0.50
- konteks token100,000
- kredit percubaan$0.50
- permintaan setiap minit300
Ciri termasuk
Hujung Standard
Menggunakan endpoint /v1/chat/completions standard untuk integrasi serta-merta.
Uncensored Output
Menerima teks tanpa penolakan untuk topik dewasa yang sah atau kontroversi.
Konteks Besar
Menangani 100,000 token dalam tetingkap prompt dan penyelesaian gabungan.
Sokongan Penstriman
Menyediakan respons melalui Acara yang Dihatkan Pelayan dengan data penggunaan dalam pecahan akhir.
Mod JSON
Mengekalkan output berstruktur menggunakan parameter response_format json_object.
Pemanggilan Alat
Menyokong pemanggilan fungsi dengan konfigurasi tool_choice yang fleksibel.
Panduan pemasangan
Buat Akaun
Daftar dengan Google atau e-mel untuk menerima kunci API anda serta-merta.
Isi Semula Kredit
Tambah dana melalui USDT atau USDC untuk mula menggunakan perkhidmatan.
Kemas kini URL Asas
Arahkan klien SDK sedia ada anda ke endpoint kami untuk memulakan permintaan.
Kes penggunaan biasa
Penjanaan Kandungan Unrestricted
Jana teks matang atau kontroversi tanpa penolakan model standard.
Ujian Pemaju
Uji penyelesaian sembang dengan pengganti terus untuk aliran kerja sedia ada.
Analisis Konteks Panjang
Proses dokumen besar dalam jendela konteks 100,000 token.
Pengekstrakan Data Terstruktur
Ekstrak objek JSON dengan boleh dipercayai menggunakan tetapan response_format terbina dalam.
API token claude: Kuasa Uncensor, Keserasian OpenAI
API token Claude menyampaikan LLM yang didedikasikan dan tidak ditapis melalui hujung titik OpenAI standard, memastikan integrasi serta-merta tanpa penguncian vendor.
Pengganti Sambil
Tukar base_url anda dan kunci API untuk menyaharah trafik melalui model tanpa sensor kami tanpa mengubah kod klien.
Pemanggilan Fungsi
Menyokong alat, tool_choice, dan mod JSON untuk logik aplikasi yang kukuh.
Konteks Panjang
Tangani 100,000 token setiap permintaan dengan aliran melalui SSE.
Migrasi Kod OpenAI Anda dalam Tiga Langkah
Migrasi Kod OpenAI Anda dalam Tiga Langkah
Tukar URL asas dan kunci API anda untuk mula menggunakan LLM uncensored kami serta-merta.
- Kemas kini
base_urlkehttps://api.claudetokenapi.com/v1. - Masukkan kunci API baharu anda dari papan pemuka.
- Hantar permintaan ke
/v1/chat/completionsendpoint dengan modeluncensored.
API serasi OpenAI ini berfungsi dengan SDK sedia ada anda tanpa kunci vendor.
Siapa Ia Untuk (dan Siapa Ia Bukan't)
Pembangun yang memerlukan penjanaan tanpa sekatan untuk penulisan kreatif, permainan watak, atau penyelidikan keselamatan mendapat manfaat serta-merta. LLM tanpa sensor mengendalikan topik kontroversi tanpa penolakan, menjadikannya ideal untuk integrasi bot sembah NSFW. Ia TIDAK sesuai untuk pasukan yang memerlukan pengekodan, penjanaan imej, atau perutean pelbagai model. Jika anda memerlukan penalaan halus atau laman web yang dihoskan, cari di tempat lain. API ini melayani satu model berat terbuka yang dioptimumkan untuk output teks melalui hujung titik serasi OpenAI standard.
Dari Pendaftaran ke Token Pertama: Bagaimana Ia Berfungsi
- Lawati Dapatkan kunci API halaman dan daftar dengan Google atau alamat e-mel. Tiada nombor telefon diperlukan.
- Obtain your unique API key immediately. This key authenticates your requests to the
/v1/chat/completionsendpoint. - Konfigurasikan SDK serasi OpenAI anda dengan URL asas kami:
https://api.claudetokenapi.com/v1. Suntikkan kunci anda ke dalam header authorization. - Hantar permintaan menggunakan ID model
uncensored. Terima penjanaan teks tanpa sekatan tanpa penolakan kandungan.
Senarai Semak Pembangun: Memilih Penyedia Uncensored
Sahkan keserasian titik akhir sebelum pemindahan. Perkhidmatan kami menggunakan standard /v1/chat/completions salurkan. Semak had konteks. Kami menyokong 100,000 token. Pastikan penstriman berfungsi melalui SSE. Kami mengembalikan penggunaan dalam pecahan akhir. Sahkan kejelasan harga. Kami hanya mengenakan caj untuk token sebenar. Elakkan langganan. Kredit kami tidak luput. Cari pembayaran kripto. Kami menerima USDT dan USDC. Sahkan privasi. Kami tidak melatih pada prompt. Ujikan percubaan. Akaun baharu mendapat $0.50 serta-merta.
Soalan Sebenar Dari Pemaju: Had Token & Ralat
Mengapa saya mendapat ralat 401 atau pengira token hilang?
Token pengesahan luput, menyebabkan ralat 401. Kunci API kami mudah; putarkan mereka serta-merta melalui papan pemuka untuk memulihkan akses tanpa kehilangan konteks.
- Tetingkap Konteks: Kami menyokong 100,000 token jumlah.
- Had Output: Maksimum 16,000 token setiap permintaan.
Kesalahan adalah percuma. Bayaran balik terpakai untuk caj berganda, walaupun kredit prabayar tidak luput.
Soalan lazim
Apakah API token claude dan bagaimana ia berfungsi?
Ia adalah API serasi OpenAI yang melayani satu model tanpa sensor. Permintaan dihantar ke POST /v1/chat/completions. Anda menghantar teks dan menerima teks kembali tanpa penolakan kandungan untuk penggunaan dewasa yang sah. Ia bukan GPT atau Claude.
Kaedah pembayaran manakah yang anda terima?
Kripto sahaja: USDT pada TRC20 atau USDC pada Base, sebarang jumlah bulat dari $20 hingga $500. Kredit bonus terpakai dari $50.
Bolehkah saya menggunakan kod yang sama yang saya gunakan untuk OpenAI?
Ya. Ia adalah API serasi openai. Anda mengubah base_url ke HTTPS://api.claudetokenapi.com/v1 dan mengemas kini kunci anda. Hujung sambungan kekal POST /v1/chat/completions. Kod SDK OpenAI sedia ada anda berfungsi serta-merta tanpa pengubahsuaian.
Berapakah kos model uncensored per juta token?
Token input berharga $0.15 per sejuta. Token output berharga $0.50 per sejuta. Anda hanya membayar untuk penggunaan sebenar. Ralat tidak mengenakan caj kepada anda. Kredit pra-dibayar dikenakan berdasarkan penggunaan token sebenar.
Adakah sebarang had pada berapa banyak permintaan yang boleh saya buat?
Anda mendapat 300 permintaan setiap minit setiap kunci. Anda boleh menjalankan 8 permintaan serentak. Badan permintaan mestilah kurang daripada 8 MB. Setiap akaun mendapat satu kunci aktif. Kunci baharu menggantikan kunci lama.
Adakah data saya peribadi dan digunakan untuk latihan?
Tidak, prompt tidak digunakan untuk latihan. Akaun hanya memerlukan e-mel. Tiada nombor telefon diperlukan. Kami tidak mendakwa SOC2 atau HIPAA. Data anda kekal privasi tanpa yuran tambahan.
Dapatkan kunci API anda sekarang
Daftar, salin kunci, kemas kini URL asas anda. Itu sahaja konfigurasi yang diperlukan.